בן חן / מכחול

בן חן הוא זמר יוצר כבן 20 מהעיר חדרה. כבר מגיל 15 החל ללמוד נגינה בפסנתר בקונסרבטוריון העירוני, ומנקודה זו גילה את יכולתו ואהבתו לכתוב ולהלחין שירים ולבצעם.

עברה כשנה מאז שיחרר את שירו לחפש את עצמי שנושק ל-3 מיליון צפיות ביוטיוב ועשרות אלפי האזנות ברשתות הניו מדיה (ספוטפיי ואפל), עם מאות סאונדים בטיק טוק, ותגובות חמות.

לאחרונה נוצר החיבור עם הפזמונאי והמפיק יוסי בן דוד אשר כתב להיטי ענק בזמר המזרחי ונחשב לאחד היוצרים האהובים ובולטים בתעשייה, שזיהה את כישרונו של בן. לאחר זמן קצר הוחתם בן חן בחברת התוכן המובילה הליקון ארומה מיוזיק.

מאז ההחתמה המרגשת, מעביר בן חן את רוב שעות היום בסטודיו הביתי שלו בו הוא עובד במרץ על מגוון יצירותיו, בליווי קולו המחוספס והגשתו הרומנטית, נולד שיר סוחף ומסקרן בשם מכחול אותו כתב והלחין לעיבוד והפקה מוסיקלית של תמיר צור.

השיר מתאר מצד אחד תמונה אינטימית וחמה בין בני זוג ומצד שני כמיהה ומרדף תדיר אחר קשר שאבד.

בן שואף להכתיב סגנון חדש בפופ הישראלי והים תיכוני עם תכנים מקוריים בעלי רבדים של עומק, יצירה, אותנטיות, תוך כדי בחירת חומרים חדשים בקפידה יחד עם צוות ניהול רפרטואר מהטובים והמובילים בישראל בחברת הליקון ארומה מיוזיק.

מכחול מרגיש כמו השירים עם טעם של פעם, אך מלא חדשנות, עם טקסט בוגר, לחן מרגש, וצבע ייחודי, תו קול מיוחד, שלא נשמע כמו שום דבר שיש בחוץ כרגע.