אנסמבל בייבי אוריינטל / Baby Oriental World

זהו האלבום הרביעי של הפרויקט המוכר, המתמקד בשירי ילדים מהארץ והעולם. האלבום מוקדש ברובו לשירי ילדים קלאסיים מפורסמים מרחבי העולם בשפות שונות ובעיבודים חדשים ומפתיעים. זמרת פלמנקו ששרה את אורחים לקיץ/אצלינו בחצר של נעמי שמר בספרדית, האוטו שלנו בשבדית, רונית שחר וענת מושקובסקי בשיר שלגיה של שלישיית התאומים, עיבוד אתני לbaby shark , להיט הילדים הבינלאומי ועוד.

מטרת הפרויקט להנגיש לילדים מוזיקה מגוונת, בכלים שונים מהמזרח הקרוב והרחוק ולפתוח להם את הראש ואת הלב למוסיקה חדשה, בעיבוד המתאים גם למבוגרים.

הפרויקט בייבי אוריינטל התחיל אי שם ב 2011 ונחשב לאלבום פורץ דרך. למעשה זהו אלבום הילדים הראשון שהגיע לגלגלצ ( שני שירים נכנסו לפלייליסט יום בגלגלצ. פזמון ליקינטון שעובד בסגנון הודי, בביצועה הנפלא של ליאורה יצחק ובואי אמא בביצוע דויד ברוזה). אחריו היה מבול של אלבומי ילדים שהבינו שאפשר לעשות מוזיקה טובה ואיכותית שילדים יוכלו לשמוע עם ההורים שלהם (ענן על מקל, ילדי בית העץ, עלמה זוהר ועוד). בסדרת בייבי אוריינטל יצאו שלושה אלבומים, מתוכם שני אלבומי זהב.

אלבומי בייבי אוריינטל הגשימו את השקפת עולמם של היוצרים, שלילדים יש את היכולת להתרגש ולספוג השראה מתוכן מוזיקלי מכבד, איכותי ועשיר וזכו לשבחים מהורים, אנשי חינוך, ומוזיקאים.

באלבום בייבי אוריינטל 4 משתתפים: רונית שחר, ענת מושקובסקי, גוסטו, נעמי בניון, קובי פרחי (אורפנד לנד), Pilar Andujar (ספרד), מאיה ליונגסברג (שבדיה).
נגנים: אמיר שהסאר, יוני שרון, אודי בן כנען, אורי שפי ,אריאל אלאייב, אופיר עטר.