אמיר והצרפתים feat. אמיר הלוי / תיתי

אמיר טלמור הוא כותב ומלחין שמאמין, בעשייה, בצבירת זיכרונות, חוויות, חלומות – יציקתן לתוך תמהיל מוזיקלי הפותח צוהר לעולמו הפנימי, שכל אחד מאתנו יכול לקחת למקום האישי שלו.

טלמור בן ה-51, החליט להגשים חלום ולהוציא לפועל את האלבום אמיר והצרפתים שכולו טקסטים ולחנים שנכתבו עלי ידיו. בפרויקט נותן כבוד אמיר לגחלת של הרוק הישראלי, זה שמאמין ביצירה ובעשייה המשותפת בראש המעלה ותוך כדי התעקשות על Real feel – הקלטה באולפן עם נגנים אמיתיים בכלים אקוסטיים.

לאחר הצלחת שיריו בלגיה, תקוע בפקק, לקחו לי את אשתי והשקט שלנו, יוצא היום לאוויר העולם הסינגל תיתי, שכתב והלחין אמיר כברכה לבת המצווה של בתו תיתי (תמרה).

על מנת לחוות בצורה אמיתית ועוצמתית את השיר, כל שעליכם לעשות להתרווח על הכיסא, ללחוץ על PLAY, לעצום את העיניים ולתת לצלילים המלטפים של רבעיית המייתרים לנסר לכם את המחשבות, להפעים את הנשמה ודרך המילים של אמיר להביא את השיר למקום שלכם.

אמיר: "השיר מדבר על משפחה, הורות וילדים במערכת היחסים ביניהם. היופי של התפתחות המתהווה תוך כדי הגדילה, החל מהדברים הקטנים ועד לדברים הגדולים והמקסימים המלווים את הילדים, במהלך השנים. כמו כן, הוא מדבר על האהבה והרצון האינסופי להיות ביחד, למרות שבשלב מסוים הילדים מתבגרים רוצים לפרוש כנפיים".