אלנתן / שינויים

"כל אחד מבקש שישתנה דבר או שניים בחייו…. יש תפילה תמידית כזו שמתנגנת בפנים… הרבה פעמים כשהשינוי מתרחש אנחנו מחזיקים חזק בכסא שלנו, במוכר לנו, אוחזים חזק כל כך עד שבסוף אנחנו כמעט לא נותנים לשינוי לקרות. בסוף, השינוי חל עלינו, השאלה היא איך קיבלנו אותו… והאם באמת שמחנו בו".
שינויים שיר שמדבר את התקופה האחרונה יותר מכל.. היכולת לשחרר ולהשתנות היא אחת החשובות בחיינו.

אלנתן נחשף לקהל לראשונה כאשר השתתף בעונה הרביעית של "דה וויס" שם ביצע לראשונה את השיר שהלחין לחנן בן ארי אמא אם הייתי ושם התגלו יכולותיו הווקאליות הנפלאות והיותו פרפורמר ויוצר מצוין המצליח לרגש ולגעת בקהל בסגנונו המיוחד.

אלנתן, בן 34 נשוי ואב לארבע, גר ביישוב כוכב השחר מעל בקעת הירדן. זמר, מוזיקאי, יוצר ומפיק. בשנים האחרונות עבד בעיקר על לחנים לאמנים מהשורה הראשונה: חנן בן ארי (אמא אם הייתי), מירי מסיקה (מפחד עליך, שמור עליי, היד שלך היא בית), שירי מימון (יש לי הכל, אחותי), ריטה (קחי לך, שיצא כדואט עם בתה משי מתוך האלבום ניסים שקופים), דוד ד'אור (עד שנראה את האור), בניה ברבי (אחרי שיגמר), מירי מסיקה ומיקה משה (יש לך אותך שאותו גם הפיק מוזיקלית) ועוד.

בימים אלו עובד על חומרים שעתידים לצאת כאלבום סולו שלו ובמקביל ממשיך לעבוד על חומרים עם האמנים המובילים במדינה, כמלחין מעבד ומפיק מוזיקלי ומבסס את עצמו כאחד מהיוצרים המסקרנים והמבטיחים שלנו.

כתבה: שחר הדר
הלחין: אלנתן
הפיק מוזיקלית: גלעד שמואלי