אלמוג זגרון / אבא תראה אותי

לאחר שהוציא שלושה סינגלים שזכו לביקורות מעולות והשמעות בתחנות הרדיו המובילות, משחרר אלמוג זגרון את הסינגל הרביעי והאחרון שלו, אבא תראה אותי, לפני צאת אלבום הבכורה החצר של ציון שעתיד לצאת בתחילת חודש יוני.

כמה פעמים ידעתם שאתם הולכים נגד הזרם ורציתם להוכיח שהלכתם בדרך הנכונה? השיר אבא תראה אותי מתאר את מערכת היחסים המורכבת בין אבא ובן. על רכבת הרים בין דאגה, פסימיות, אהבה, הבנה, שחרור והגשמה.

זגרון מספר על השיר: "ההורים שלנו דואגים לנו. הם רוצים שנלך במסלול הבטוח. לימודי תואר, עבודה מסודרת ומפרנסת וזה דבר מובן. אבל יש גם את הרצון שלנו לבחור לעצמנו את המסלול. גם אם מצוי בתוכו קושי להצליח, אסור לנו לוותר על החלומות שלנו רק כי אמרו לנו שיש סיכוי גדול שלא נצליח."

השיר מלווה בקליפ אותנטי ומרגש בצילומי וידאו לאורך השנים של זגרון ואבא שלו (זגרון הגדול).

את השיר הפיק זגרון בשיתוף פעולה יחד עם המפיק המוזיקלי רון בקאל (ג'וני-בר צברי, גן עדן-שירי מימון, מה יש לך-טיפקס ונוי פדלון ועוד…)

שיר מרגש ועוצמתי שמשלב הפקה חדשנית בסגנון רוק-ים תיכוני קצבי עם טקסט סיפורי אישי ועמוק שמביא לידי ביטוי את שני העולמות של זגרון שמגיע לעשות שמח ולרגש כמו בחצר של סבא ציון (אבא של אבא).

אלמוג זגרון הוא כותב, מלחין ומפיק בן 27 מנהריה. בוגר בית הספר 'רימון' למוזיקה אותו סיים בהצלחה. משלב בין עולמות של מוזיקה ישראלית ים תיכונית/ערבית שספג בחצר של סבא ציון לבין עולמות הפופ והג'אז, מה שהפך את זגרון בזמן לימודיו לאחד הסטודנטים הבולטים 'ברימון' שהיה חריג בנוף המוזיקלי. לאחר השירות בצה"ל זגרון החל את דרכו המוזיקלית ולמד בעצמו הפקה מוזיקלית ולנגן (קלידים, גיטרה, בוזוקי, תופים ועוד…). במקביל החל להופיע בכל הארץ, במופעי סולו ועם הרכב מלא וצבר קהל מהשטח.