אלון עדר / החיים שלי פיגוע יפיפה

האלבום החיים שלי פיגוע יפיפה נולד מתוך השינויים בחיים של אלון וזה הרגיש לו נכון אחרי המון שנים של ״אלון עדר ולהקה״ לעשות אלבום סולו ולצאת לרגע למקום אחר.

אז הוא פנה למפיקים שהוא הכי אוהב, עיליי אשדות, יונתן הפנר, נמרוד גולדפרב ומתן אגוזי שהפיק 4 שירים באלבום. ברוב השירים המפיקים גם היו שותפים לכתיבה באופן כזה או אחר, ואלון לראשונה תפס עמדה של זמר מבצע ולא היה שותף בהפקה.

״תוך רגע שיחררתי והתמסרתי לתפקיד ונתתי למפיקים להוביל״, מספר אלון, ״הוצאתי הרבה שירים אישיים ככל שעברו השנים אבל האלבום הזה הוא החשוף ביותר מבחינתי ואני נותן הצצה על השינוים וההתמודדויות שעברתי. מבחינה מוזיקלית זאת פעם ראשונה שיש בשירים שלי ביטים וסאונד אחר ואני מבסוט על האריזה הזאת בה יש עדיין שירים מהלב אבל הפעם בחליפה שונה. במקביל אנחנו עובדים על אלבום חדש עם הלהקה ומחוברים בעולם השירים יותר מתמיד. בחיים שלי פיגוע יפיפה הבנתי שבתור אמן הקללה והברכה היא שאתה חייב להיות חשוף במאה אחוז כדי להיות נאמן לרוח האמיתית.״

אחרי שאהבה עצמית כבש לבבות ורבבות והנשמה הכי נצחית שלי המפתיע עם אריאל זילבר וכהן כיכב במצעדי ההשמעות מגיע תורו של האלבום, אולי היצירה הכי שלמה של אלון עדר עד היום.