אושר כהן / Osher EP

ארבעה חודשים אחרי ששיחרר אלבום EP, שהפך להצלחה מסחררת, אושר כהן מהזמרים והיוצרים המובילים בישראל, מפתיע הבוקר את מעריציו ומשחרר הבוקר שלושה שירים חדשים בו זמנית – החלק השני של אלבום ה EP.
בחלק הראשון שיצא לפני ארבעה חודשים היו חמישה שירים: תראי אהובי, אני פה (עם אודיה), אקורדים בלילות, כלום, כל העולם, שכאמור הפכו להצלחה מסחררת, עם למעלה מ-20 מיליון צפיות ביוטיוב, עשרות מיליוני שימושים והאזנות ברשתות הניו מדיה, כשבמשך שבועות הם מובילים את המקומות הראשונים במצעדים.
עם יציאת החלק הראשון לאוויר, יצא אושר לסדרת מופעי ענק בהיכל מנורה מבטחים, שלושה מופעים אליהם כל הכרטיסים אזלו תוך 24 שעות!
בתחילת השבוע הכריז על מופע חדש נוסף בהיכל מנורה ב-26 ביוני, גם אליו נחטפו הכרטיסים תוך שעות והבוקר עם יציאת חלק II, יפתח אושר מופע חמישי (בתוך 4 חודשים !!!) בהיכל מנורה מבטחים שייערך ב- 27/6. נתון מטורף.
הבוקר נחשף חלק II (השלישי והאחרון צפוי בהמשך השנה) והוא כולל שלושה שירים נוספים שיוצאים בו זמנית: איך שאת אוהבת, ככה וככה, אהבה\, כולם פרי יצירתו המלאה – כתב, הלחין, והפיק מוזיקלית.
על השירים משתף אושר: "כמו תמיד השירים שלי מייצגים חלקים ותקופות ממני, הכול אמיתי מהלב אל השולחן ומהשולחן אליכם ❤ שלכם תמיד בנאמנות –  אושר."

בצניעות, כישרון, אותנטיות, עבודה קשה ואמונה גדולה, מובן מדוע אושר כהן הוא אחד מהאמנים והיוצרים המצליחים ואהובים בישראל כיום.